Scott Stapp - Space Between The Shadows - MeridyenMeridyen

Scott Stapp – Space Between The Shadows

BİLGİ

Creed’den tanıdığımız Scott Strapp, üçüncü solo albümü Space Between The Shadows ile ünlü olduğu grubun sounduna yakın bir çalışma yapmış.

Ünlü solist, Creed ile hayli başarılı bir kariyere imza attıktan sonra, yoluna 2005’te The Great Divide ve 2013’te Proof of Life albümleriyle solo olarak devam etti. Sağlık sorunları, alkolizm ve depresyon Strapp’ı bir süre müzikten alıkoydu. Süper grup Art of Anarchy ile çok iyi bir albüm yapsa da, sorunlarıyla başedebilmedeki yetersizliği nedeniyle Strapp grupla devam edemedi. Tekrar tedavi görmeye başlayan Strapp, 2019’da ise yaşadıklarını özetleyen bir albümle geri döndü.

Albümün prodüktörleri Marti Frederiksen ve Scott Stevens.

Strapp, yeni çalışmasında Creed’in başarı formülünü kullanmışa benziyor. En iyi solo albümü diyebileceğimiz Space Between The Shadows ile solist, başarı özlemini giderecek gibi duruyor.

Albümde öne çıkan parçalar: World I Used To Know, Purpose For Pain, Heaven In Me, Wake Up Call, Linkin Park’tan Chester Bennington ile Soundgarden’dan Chris Cornell’in ölümü üzerine yazılan Gone Too Soon ve Ready To Love.

Deluxe versiyonda iki de bonus parça yer alıyor.

Creed’in sesi Scott Strapp, yeni albümü Space Between The Shadows ile eski grubunun popüler günlerine göz kırpıyor.

 

 

Heaven in Me

1

Hakkımızda

Göksel Sözer

Ankara Polis Radyosu’nda 1984-91 yılları arasında yayınlanan rock programı MERİDYEN’in yapımcısı.

Once a rocker always a rocker

BİZE ULAŞIN

Sosyal Medya

Meridyen84 © 2017