Donnie Vie - Beautiful Things - MeridyenMeridyen

Donnie Vie – Beautiful Things

BİLGİ

Enuff Z’Nuff’ın eski solisti Donnie Vie, beş yıl aradan sonra yine çok başarılı bir albüm olan ”Beautiful Things” ile geri döndü.

2003’ten beri solo kariyerine devam eden Donnie, The Beatles vari melodik rock besteleriyle imzasını attığı Enuff Z’Nuff soundunu, yeni çalışmasında da sürdürüyor. En son 2014’te ”The White Album”ü yapan Donnie, farklı vokal tarzı ve sağlam melodi yapılarına sahip parçalarıyla, en iyi albümlerinden birine imza atmış. Enuff Z’Nuff, hak ettiği yere hiç bir zaman gelemese de, arkasındaki isim Donnie Vie, solo çalışmalarıyla rock müziğin iyi örneklerini vermeye devam ediyor.

Albümde konuk müzisyenler de var. Paul Gilbert (Mr. Big), Roger Joseph Manning Jr. (Jellyfish) ve Mike LePond (Symphony X), albümde yer alan isimlerden.

Albüm baştan sona dinleniyor. ”Beautiful Things”, ”Plain Jane”, ”Breaking Me Down”, ”I Could Save The World”, ”Fly” ve  ”Whatever”, albümün en iyilerinden. Deluxe versiyonda ise John Lennon coverı ”Instant Karma” yer alıyor.

Donnie Vie’nin yeni albümü ”Beautiful Things”, klasik Enuff Z’Nuff soundunu sevenleri memnun edecek, yılın en iyi rock albümlerinden biri.

 

Donnie Vie - Whatever

1

Hakkımızda

Göksel Sözer

Ankara Polis Radyosu’nda 1984-91 yılları arasında yayınlanan rock programı MERİDYEN’in yapımcısı.

Once a rocker always a rocker

BİZE ULAŞIN

Sosyal Medya

Meridyen84 © 2017