Kiss'in eski üyelerine makyaj yasak - MeridyenMeridyen

Kiss’in eski üyelerine makyaj yasak

Kiss’ten Gene Simmons, eski grup üyelerinin konserlere konuk olarak katılmaları durumunda, makyaj yapmalarına izin vermeyeceğini belirtti.

Simmons, verdiği röportajda, gelecek yıl ocak ayında başlayacakları üç yıl sürmesi planlanan dünya turnesi çerçevesinde eski grup üyelerinin belirli tarihlerde Kiss’e eşlik edebileceğini söyledi. Eski üyelerin grupla uzun zaman önce yollarını ayırdığını hatırlatan Simmons, bu nedenle sahnede Kiss makyajına müsaade edilmeyeceğini ifade etti.

Bazı grup üyeleriyle zamanında sorunlar yaşandığını, alkol ve madde bağımlılığına grupta tolerans gösterilemeyeceğine değinen Simmons, bazılarının ise birkaç kez grubu bıraktığını hatırlattı. Simmons, bu özellikleri taşıyan kişilerle grup ruhu yaratılamayacağını ve grup olarak devam edilemeyeceğini belirtti.

Solo çalışması ”Vault”un tanıtımı için ise eski üyelerden Ace Frehley, Vinnie Vincent ve Peter Criss ile çeşitli konserlerde bir araya geldiğini söyleyen Simmons, sonucun iyi olduğunu, eski üyelerle aralarında sorun bulunmadığına işaret etti.

Simmons, sürekli şarkı yazdığını ancak yeni bir Kiss albümü için istekli olmadığını sözlerine ekledi.

 

 

 

Hakkımızda

gokselsozer

Ankara Polis Radyosu'nda 1984-91 yılları arasında yayınlanan rock programı MERİDYEN'in yapımcısı.

Once a rocker always a rocker

BİZE ULAŞIN

Sosyal Medya

Meridyen84 © 2017